Piirimme (D1400) klubit

HAAPAJÄRVEN ROTARYKLUBI

Ma/mo/mon, 17:30 Hotelli Kulkurin Kievari, Puistokatu 93, Haapajärvi

HAAPAVEDEN ROTARYKLUBI

Ti/ti/tue, 17:00 Hotelli Haapakannel, Vanhatie 47, Haapavesi

HAUKIPUTAAN ROTARYKLUBI

Ke/ons/wed, 07:45 Ravintola Samantta, Välitie 1, Haukipudas

IVALON ROTARYKLUBI

Ti/ti/tue, 18:00 Hotelli Ivalo, Ivalontie 34, Ivalo

KAJAANIN ROTARYKLUBI

Ti/ti/tue 12:00 Sokos Hotel Valjus; kabinetti Renforsin Vintti, Kauppakatu 20, Kajaani, Ruokailu alkaa 11:30 

KAJAANI ELIAS ROTARYKLUBI

To/to/thu 16:45 Ravintola Sirius, Brahenkatu 5, Kajaani

KALAJOEN ROTARYKLUBI

Ti/ti/tue 18:00 Pizzeria Mamma Leone, Kalajoentie 8, Kalajoki

KEMIN ROTARYKLUBI

Ma/mo/mon 11:45 Hotelli Merihovi, Keskuspuistokatu 6-8, Kemi

MERI-KEMIN ROTARYKLUBI

Pe/fr/fri 12:00 Hotelli Merihovi, Keskuspuistokatu 8, Kemi

KEMIJÄRVEN ROTARYKLUBI

Ma/mo/mon 11:30 Hotelli Mestarin Kievari, Kirkkokatu 9, Kemijärvi

KUHMON ROTARYKLUBI

Ke/ons/wed 17:00 Ravintola Eskobar, Kainuuntie 84, Kuhmo

KUUSAMON ROTARYKLUBI

Pe/fr/fri 12:00 Sokos Hotel Kuusamo, Kirkkotie 23, Kuusamo

MUHOKSEN ROTARYKLUBI

Ma/mo/mon 17:45 Kultturikeskus Koivu ja Tähti, Muhostie 2, Muhos

NIVALAN ROTARYKLUBI

Ke/ons/wed 17:00 Ravintola Sapuska, Pajatie 5, Nivala

OULAISTEN ROTARYKLUBI

Ma/mo/mon 17:30 Ravintola Oulas, Oulaistenkatu 40, Oulainen. Kuukauden 1. maanantaina lounaskokous klo 12-13

MERI-OULUN ROTARYKLUBI

Ma/mo/mon 16:30 Hotelli Radisson Blu, Sassi-ravintola, Hallituskatu 1, Oulu

MERIKOSKEN ROTARYKLUBI

Ma/mo/mon 11:45 Hotelli Radisson Blu, Sassi-ravintola, Hallituskatu 1, Oulu

OULUN ROTARYKLUBI

To/to/thu 11:45 Hotelli Radisson Blu, Sassi-ravintola, Hallituskatu 1, Oulu

OULU CITYN ROTARYKLUBI

Pe/fr/fri 07:30 Oulun Lukko, Torikatu 33, Oulu.

OULUN ETELÄINEN ROTARYKLUBI

Ti/ti/tue 07:30 Hotelli Holiday Inn, Kirkkokatu 3, Oulu

OULU INTERNATIONAL ROTARY CLUB

Ma/mo/mon 16:30 Juhlatalo Rauhala, Mannenkatu 4, Oulu

OULUJOKI ROTARYKLUBI

Ke/ons/wed 17:00 Galleria Art Halvare, Saarelansaarentie 11, Oulu

OULUN TULLIN ROTARYKLUBI

To/to/thu 16:30 Hotelli Radisson Blu, Sassi-ravintola, Hallituskatu 1, Oulu

TUIRAN ROTARYKLUBI

Pe/fr/fri 11:30 Juhlatalo Rauhala, Mannenkatu 4, Oulu

PELLON ROTARYKLUBI

To/to/thu 18:00 SEO Pello, Burmanintie 2, Pello. Kesä-heinäkuu klo 12:00

PUDASJÄRVEN ROTARYKLUBI

To/to/thu 18:00 Ravintola Kurenkoski, Kauppatie 7, Pudasjärvi

PYHÄJÄRVEN ROTARYKLUBI

To/to/thu 18:00 Hotelli-Ravintola Pyhäsalmi, Ollintie 7, Pyhäsalmi

PIETARI BRAHEN ROTARYKLUBI

Ti/ti/tue 11:45 Raahen Seurakuntakoti, Kirkkokatu 10, Raahe

RAAHEN ROTARYKLUBI

To/to/thu 17:30 Hotelli Ravintola Raahen Hovinarri, Kirkkokatu 28, Raahe. Kesä-elokuu klo 07:00, Ruiskuhuone.

ROVANIEMEN ROTARYKLUBI

Ti/ti/tue 16:30 Hotelli Santa Claus, Korkalonkatu 29, Rovaniemi. Kesä-elokuu klo 11:30.

ROVANIEMI-NAPAPIIRIN ROTARYKLUBI

To/to/thu 11:30 Hotelli Santa Claus, Korkalonkatu 29, Rovaniemi

ROVANIEMI SANTA CLAUS ROTARYKLUBI

Pe/fr/fri 11:30 Hotel Santa Claus, Restaurant Gaia, Korkalonkatu 29, Rovaniemi

SODANKYLÄN ROTARYKLUBI

Ti/ti/tue 18:00 Hotelli Sodankylä , Unarintie 15, Sodankylä

SOTKAMON ROTARYKLUBI

Pe/fr/fri 17:30 Hotelli Tulikettu , Tervatie 3, Sotkamo

TAIVALKOSKEN ROTARYKLUBI

Ke/ons/wed 18:00 Hotelli Herkko, Taivalvaarantie 3, Taivalkoski

TORNION ROTARYKLUBI

Ti/ti/tue 18:00 Mustaparran Päämaja, Hallituskatu 6, Tornio.

YLIVIESKAN ROTARYKLUBI

To/to/thu 17:30 Hotelli Käenpesä, Lintutie 1, Ylivieska

YLIVIESKA-JOKIVARSI ROTARYKLUBI

Ma/mo/mon 18:00 Hotelli Käenpesä, Lintutie 1, Ylivieska

Jäsenkehitys - yksi Rotaryn kulmakivistä

Maanantaiklubit:

  • 11:30 KEMIJÄRVEN 
  • 11:45 KEMIN 
  • 11:45 MERIKOSKEN 
  • 16:30 MERI-OULUN 
  • 16:30 OULU INTERNATIONAL 
  • 17:30 HAAPAJÄRVEN 
  • 17:30 OULAISTEN 
  • 17:45 MUHOKSEN 
  • 18:00 YLIVIESKA-JOKIVARSI 

Tiistaiklubit:

  • 07:30 OULUN ETELÄINEN
  • 11:45 PIETARI BRAHEN
  • 12:00 KAJAANIN
  • 16:30 ROVANIEMEN
  • 17:00 HAAPAVEDEN
  • 18:00 IVALON
  • 18:00 KALAJOEN
  • 18:00 SODANKYLÄN
  • 18:00 TORNION 

Keskiviikkoklubit:

  • 07:45 HAUKIPUTAAN 
  • 17:00 KUHMON
  • 17:00 NIVALAN
  • 17:00 OULUJOKI
  • 18:00 TAIVALKOSKEN 

Torstaiklubit:

  • 11:30 ROVANIEMI-NAPAPIIRIN
  • 11:45 OULUN
  • 16:30 OULUN TULLIN
  • 16:30 PUDASJÄRVEN
  • 16:45 KAJAANI ELIAS
  • 17:30 RAAHEN
  • 17:30 YLIVIESKAN
  • 18:00 PELLON
  • 18:00 PYHÄJÄRVEN 

Perjantaiklubit:

  • 07:30 OULUNSALO-SIIVET 
  • 07:30 OULU CITYN
  • 11:30 ROVANIEMI SANTA CLAUS
  • 11:30 TUIRAN
  • 12:00 KUUSAMON
  • 12:00 MERI-KEMIN 
  • 17:30 SOTKAMON